Kadra

Dyrektor
Wiesława Bińkowska-Chuda

Wicedyrektor
Iwona Bednarska

Wicedyrektor
Sebastian Raj

Kierownik Filii w Kaskach
Małgorzata Herrera – Szydłowska

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

Kierownik sekcji
Małgorzata Herrera-Szydłowska puzon

  1. Gruchała Hubert saksofon
  2. Kwaśny Andrzej trąbka
  3. Matysiak Jerzy klarnet
  4. Morzykowski Ryszard klarnet
  5. Nidzworska Antonina obój
  6. Nidzworski Szymon saksofon
  7. Nikiciuk Anna flet
  8. Rogowiecka Agnieszka flet
  9. Michalik-Wasiak Katarzyna fagot
  10. Woliński Tadeusz
  11. Kwaśny Izabela prekusja
  12. Piotrowski Daniel Perkusja

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

Kierownik Sekcji
Katarzyna Horbowicz-Kinal wiolonczela

  1. Barbulant Justyna skrzypce
  2. Kaszubowski Tomasz gitara
  3. Leszek Tadeusz kontrabas
  4. Malik Kamila skrzypce
  5. Protasik Roman altówka
  6. Sęk Małgorzata wiolonczela
  7. Sroczyńska Małgorzata wiolonczela
  8. Stypułkowska-Szyszko Judyta skrzypce
  9. Szcześniak Tomasz gitara
  10. Szymańska Patrycja skrzypce

Sekcja fortepianu i akordeonu

Kierownik Sekcji
Marta Guzik fortepian, akompaniament

  1. Aliszewski Miłosz fortepian, akompaniament
  2. Bidler Robert fortepian, akompaniament
  3. Budnik Elżbieta fortepian, akompaniament
  4. Chiżyńska Gabriela fortepian
  5. Drobot-Kierzkowska Ludmiła fortepian dodatkowy, akompaniament
  6. Grabalska – Dukaczewska Beata fortepian
  7. Konsek Dorota fortepian
  8. Kwiatkowska Katarzyna, fortepian, akompaniament
  9. Lepak Aldona fortepian, akompaniament
  10. Maksymienko Adam akordeon
  11. Mazurek Joanna fortepian
  12. Mazurek Krzysztof akordeon
  13. Mirska-Kowalczyk Danuta fortepian
  14. Szymanowicz Piotr fortepian, akompaniament
  15. Wolniewicz Anna fortepian, akompaniament
  16. Sokołowski Jakub akompaniament
  17. Levandovskaia-Koncewicz Anastasia fortepian, akompaniament
  18. Raj Sebastian fortepian

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

Kierownik sekcji
Michał Niżyński kształcenie słuchu, harmonia, formy muzyczne, orkiestra

  1. Dziubińska Katarzyna kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia,
  2. Bińkowska-Chuda Wiesława audycje muzyczne
  3. Jemielita Ewa literatura muzyczna, audycje muzyczne, historia muzyki
  4. Bednarska Iwona kształcenie słuchu, chór
  5. Majksner-Krzywicka Krystyna audycje muzyczne, orkiestra smyczkowa, zespół wokalny
  6. Wasiak Krystyna kształcenie słuchu, zespół wokalny
  7. Wolszczak Agnieszka kształcenie słuchu, rytmika
  8. Włodarczyk Izabella kształcenie słuchu, formy muzyczne
  9. Słowik Zbigniew zasady muzyki z elementami edycji nut, kształcenie słuchu, harmonia

lista nauczycieli filii

Kierownik Filii
Małgorzata Herrera – Szydłowska puzon

  1. Guzik Marta akompaniament, fortepian dodatkowy
  2. Budnik Elżbieta akompaniament, fortepian dodatkowy
  3. Mazur Filip trąbka
  4. Malina Łukasz klarnet
  5. Czajkowski Adam orkiestra
  6. Piotrowski Daniel perkusja
  7. Wasiak Krystyna kształcenie słuchu
  8. Nestorowicz Ewa audycje muzyczne
  9. Woliński Tadeusz waltornia
  10. Gruchała Hubert saksofon
  11. Nikiciuk Anna flet

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

HANNA ALISZWSKA – SEKRETARZ SZKOŁY
KATARZYNA SWĘDERA – KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
JOLANTA JANKOWSKA-ZIMNA GŁÓWNA KSIĘGOWA
MARZENA KRZYWIK – REFERENT D.S. KADR, PŁAC I ZUS
MARCIN MATUSIAK – SPECJALISTA DO SPRAW BHP I P. POŻ.
MAŁGORZATA BARAŃSKA – PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ
MARIANNA ŚLIWA – PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ
EWA PRÓSZYŃSKA – PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ
KRZYSZTOF RYBICKI – PRACOWNIK DO PRACY CIĘŻKIEJ
JAN GODLEWSKI – PRACOWNIK DO PRACY CIĘŻKIEJ

ELŻBIETA SOLCZYŃSKA WYPOŻYCZANIE INSTRUMENTÓW

ADAM KRÓLAK KOREKTOR STROICIEL PIANIN I FORTEPIANÓW

HANNA ALISZWSKA – SEKRETARZ SZKOŁY
KATARZYNA SWĘDERA – KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
JOLANTA JANKOWSKA-ZIMNA GŁÓWNA KSIĘGOWA
MARZENA KRZYWIK – REFERENT D.S. KADR, PŁAC I ZUS
MARCIN MATUSIAK – SPECJALISTA DO SPRAW BHP I P. POŻ.
MAŁGORZATA BARAŃSKA – PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ
MARIANNA ŚLIWA – PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ
EWA PRÓSZYŃSKA – PRACOWNIK DO PRACY LEKKIEJ
KRZYSZTOF RYBICKI – PRACOWNIK DO PRACY CIĘŻKIEJ
JAN GODLEWSKI – PRACOWNIK DO PRACY CIĘŻKIEJ
ELŻBIETA SOLCZYŃSKA WYPOŻYCZANIE INSTRUMENTÓW
ADAM KRÓLAK KOREKTOR STROICIEL PIANIN I FORTEPIANÓW

Skip to content